17 czerwca 2017

3 URODZINY ZAFUL

Kochani sklep Zaful obchodzi swoje 3 urodziny ! :) Osobiście bardzo polecam ten sklep, miałam przyjemność zamawiania z ich strony wiele rzeczy i nigdy sie nie zawiodłam. Sklep posiada w sprzedaży bardzo dużo ubrań, butów i dodatków za małe pieniądze. Możecie tam znaleźć m.in kategorie takie jak beauty a w niej świetne pędzle do makijażu, taniutkie gąbeczki do podkładu niczym się nie różniące od tych za 2 dyszki. Firma posiada również kategorię Z-Me, gdzie znajdziecie mnóstwu inspiracji innych dziewczyn w ciuchach tej firmy z oznaczeniem, które szybko przełączy Was do danej rzeczy. Zaful posiada również profil na aplikacji Instagram, gdzie znajdziecie mnóstwu inspiracji. Koniecznie dołączcie i bądźcie na bieżąco. Ps. na dole wpisu znajdziecie rozdanie i wszystkie wskazówki jak wziąć udział w konkursie.

Kilka moich propozycji, patrzcie jakie mają genialne stroje kąpielowe <3.Od lewej: 1. TUTAJ  |  2. TUTAJ  |  3. TUTAJ  
               4. TUTAJ  |  5. TUTAJ  |  6. TUTAJ

ROZDANIE

Zaful z okazji 3 urodzin przygotował dla Was nie tylko mnóstwo promocji, ale także konkurs .
Konkurs znajdziecie na oficjalnym sklepowym blogu ----->
https://zafulofficial.wordpress.com/2017/06/07/zaful-anniversary-giveaway-lucky-strike/?lkid=79369

Co zrobić, aby mieć szansę na wygraną?1. Zaobserwuj profile Zaful na Instagramie ( klik) YouTube (klik) oraz blogu (klik).

2. Wybierz i kliknij dowolny urodzinowy plakat, który znajdziesz w konkursowym poście.
3. W komentarzu do konkursowego wpisu zostaw mój nick (roksanafic)  oraz swój nick ze sklepu Zaful oraz nazwę promocji, która najbardziej Ci się podoba. Ps. jeśli nie założyłaś konta w sklepie Zaful załóż go koniecznie, tutaj link do rejestracji.

Przykład: @roksanafic + @JuliaNowak + I prefer Mix and Match!

Każdy z biorących udział  dostanie swój numerek według zgłoszenia. Szczęśliwe numerki zostaną ogłoszone w każdym tygodniu trwania konkursu. KAŻDY ZWYCIĘZCA ZGARNIE 100$ NA ZAKUPY. Czas na zgłoszenia do 22.06.2017, śpieszcie się czasu coraz mniej !2 komentarze

TOP