13 września 2017

DODATKI DO POKOJU DZIECKA


Hej, hej ! Było łóżeczko z całym wyposażeniem, był kokon a teraz przyszedł czas na dodatki do kącika naszego Oli. Wybrałam trzy rzeczy. Mianowicie piękną girlandę, oczywiście w kolorach królujących u nas, szarą poduszkę gwiazdkę do łóżeczka oraz literkę O, która teraz wisi zaczepiona o szczebelki a jak maluszek się urodzi, będzie służyła jako dekoracja do zdjęć a później jako zabawka dla małego. Wszystkie te elementy zamówiłam u sympatycznej Pani Eweliny. Znalazłam tą firmę na Facebook'u pod nazwą profilu  ZICHERKA. Zapraszam do oglądania zdjęć i treści.

 Dodatki dobrałyśmy indywidualnie pod moje oczekiwania jak i z góry określone kolorki. Co za tym idzie cały zestaw był specjalnie dla mnie uszyty. Czas realizacji to zaledwie kilka dni, co mnie ogromnie ucieszyło. Pani Ewelina ma mnóstwo świetnych pomysłów i tkanin do ich realizacji. Wszystko zostało pięknie i staranie wykonane. Girlanda wygląda obłędnie nad łóżeczkiem, dodatkowo zawiesiliśmy już napis Olivier, ale o tym napiszę za kilka dni. Podusia ma kolor idealnie dobrany pod pościel. W dotyku jest miękka i przyjemna. Już nie mogę się czekać, aż nasze szczęście będzie trzymało w swoich malutkich rączkach te rzeczy. Jeszcze troszkę <3 
 Jeśli szukacie ciekawych i nietuzinkowych dodatków do pokoi swoich dzieci szczerzę mogę polecić firmę Zicherka (dokładny link do fanpage sklepu). W asortymencie sklepu znajdziecie m.in śpiwory, namioty, poduszki motyle, tulipany, chmurki i wiele innych świetnych produktów. Polecam <3!

5 komentarzy

  1. Urocze dodatki! Zawsze mi się podobają takie 'pierdółki' :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeuroczy pokoik ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pokój dla Oliviera jest perfekcyjny! Uwielbiamy tę aranżację! 😍

    OdpowiedzUsuń

TOP